Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44009
Stary 06.04.2011, 07:38
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Cikosa bym zostawił - chłopak się rozwija, jest młody i perspektywiczny, może się wiele nauczyć. Wiem, że wielu by chciało mieć kadrę pełną i najlepszą od zaraz, ale wątpię by to było możliwe; dlatego pokazałem jakie są największe priorytety i największe braki. Tak duża liczba transferów jak latem jest niemożliwa.
Hmm - ponoć 300 czy 400 tys euro do dopłaty za zakup definitywny. Popatrzmy za jakiego piłkarza...
Defensywa, taktyka, technika, klepa, wrzuta, strzał - wszystko to słabo albo bardzo słabo
Chyba ma dobrą wydolność... Nie za mało na grę w Wiśle? Nie za mało na wydawanie takiej kwoty?
Uważam, że bez większego kłopotu za te pieniądze znajdzie się grajka o kilka klas lepszego.
Odpowiedz cytując