tomasz_19 napisał(a):

|
przy takim zawodniku jak Melikson, to Garguła nawet jak dojdzie do optymalnej formy to (w co wątpię) nie powącha nawet murawy... bo na jakiej niby pozycji miałby grać, przy obecnym ustawieniu?
|
Zostaje mu zawsze walka z Jirsakiem
