Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5440
Stary 06.04.2011, 07:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
http://legia.net/wiadomosci,40941-ka..._czwartek.html

Zdziadziały Henio ich zbawi
Patrzac na to co sie dzieje w ostatnich miesiacach z Kasperczakiem mozna powiedziec, ze gdzies sie zatracił. To juz nie ten sam trener co kiedys - raczej Legii nie zbawi ale to nie nasz problem.
Odpowiedz cytując