Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2075
Stary 05.04.2011, 22:50
Gdansk i Wroclaw to wielkie miasta-gdzie co istotne wszytscy kibicują współnie-jednemu klubowi.Wróg na miescie nie istnieje a to co do ilosci piknikow na stadionach ma znaczenie-bo nie ma niebezpieczenstwa w postaci kibica wrogiego klubu.

Mysle ze z dobra grą te 20 tys powinno przyjsc-na szlagiery napewno wiecej -byc moze komplety.bylo by super jechac sobie do Wroclawia autostradą na taki stadion
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując