Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2074
Stary 05.04.2011, 22:07
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
myślę, że jeśli Lechia i Śląsk będą w czołówce ligi to na te 20 tys. na mecz można spokojnie liczyć..
Tylko że tam 20 tys to dopiero połowa stadionu. A na Baltic Arena będzie ten sam problem co w Poznaiu z niedostateczną ilością światła padająca na murawę
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 06.04.2011 o godz. 09:18.
Odpowiedz cytując