Zienczuk8 napisał(a):

|
myślę, że jeśli Lechia i Śląsk będą w czołówce ligi to na te 20 tys. na mecz można spokojnie liczyć..
|
Tylko że tam 20 tys to dopiero połowa stadionu. A na Baltic Arena będzie ten sam problem co w Poznaiu z niedostateczną ilością światła padająca na murawę