Zwitter napisał(a):

Też tak myślę. To jest ogólnie jakiś dziwny typ, napisałbym o nim ostrzej ale nie wypada bo to nadal piłkarz Wisły.
Bardzo mi podpadł tym, że po meczu z Podbeskidziem powiedział, że zabrakło zaangażowania. Jak grajkowi co zarabia prawie najwięcej lub najwięcej w drużynie brakuje zaangażowania to ja nie mam pytań, coś tu jest nie tak.
|
Czyjego zaangażowania?
Mówił o swoim zaangażowaniu? Może o zaangażowaniu np Riosa? Albo o zaangażowaniu całego zespołu w tej żenadzie z Podbeskidziem?
Szukacie afer? Nie gra bo jest słabszy od innych. Będzie w lepszej formie, zacznie grać. Chyba tak być powinno.