flamengista napisał(a):


Zacytuję klasyka: dlaczemu?x
BTW: ja GW nie kupuję od dawna, ponieważ są nierzetelni dziennikarsko. I to nie tylko w sprawach kibicowskich, a znacznie poważniejszych. Po prostu nie chcę im dawać swoich pieniędzy.
Natomiast zorganizowany bojkot uważam za głupotę. Z wielu powodów. Ale ten podstawowy to taki, ze środowisko kibicowskie nie jest jednorodne i nie mówi jednym głosem. Więc taka akcja nie ma sensu.
|
..Ale jak GW wrzuca po jakichś mało istotnych wybrykach kibiców do jednego wora to jest dobrze tak ? myślałem ze takie forum służy w szczególności temu żeby połączyć te środowiska czymś co ma naprawde sens..a Ty mówisz ,że to jest bez sensu.. To zrob ankiete na temat protestu czy kibice z tego forum są za czy przeciw takiemu zorganizowanemu bojkotowi a nie mów za wszystkich
CZY MÓGŁBY SIĘ WYPOWIEDZIEĆ BARDZIEJ KOMPETENTNY(Kumaty) MODERATOR W TEJ SPRAWIE ?