Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1228
Stary 05.04.2011, 21:09
Pytanie czy ma ktoś zdjęcia z kampanii Wisły "Walczymy o mistrzostwo" tylko w rozdzielczości nadającej się na tapetę komputera (1280:960, 1280:1024)! Chodzi mi o zdjęcia szczególnie grupowe piłkarzy
Odpowiedz cytując