Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2011
Skąd: Rdm
Offline
#
1228
05.04.2011, 21:09
Pytanie czy ma ktoś zdjęcia z kampanii Wisły "Walczymy o mistrzostwo" tylko w rozdzielczości nadającej się na tapetę komputera (1280:960, 1280:1024)! Chodzi mi o zdjęcia szczególnie grupowe piłkarzy
MaciekJ87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaciekJ87
Znajdź inne posty napisane przez MaciekJ87