Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 05.04.2011, 20:47
Odin napisał(a):Wyświetl post
Moje pytanie brzmi : Czy moderatorzy mają zamiar w jakis sposob sie włączyć do bojkotu GW ?


Zacytuję klasyka: dlaczemu?

BTW: ja GW nie kupuję od dawna, ponieważ są nierzetelni dziennikarsko. I to nie tylko w sprawach kibicowskich, a znacznie poważniejszych. Po prostu nie chcę im dawać swoich pieniędzy.

Natomiast zorganizowany bojkot uważam za głupotę. Z wielu powodów. Ale ten podstawowy to taki, ze środowisko kibicowskie nie jest jednorodne i nie mówi jednym głosem. Więc taka akcja nie ma sensu.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Widzę że praktyki iście komunistyczne są stosowane na tym forum.
W temacie o meczu Wisła-Jagiellonia pojawił sie taki post

Bardzo fajnie że odsyłacz jest do zamkniętego tematu
Niestety, tu masz trochę racji. Nie w kwestii praktyk komunistycznych, rzecz jasna. Problem w tym, że ja nie jestem kompetentny w kwestiach ABG, więc nie będę tam interweniował. Moim zdaniem źle się stało, że wątek został zamknięty. Ale nie znaczy to, że ma być zgoda na rozmywanie wątku dotyczącego MECZU. W pokoju Wisła Kraków - piłka nożna, jak sam opis wskazuje:

Cytat:
Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.
Drużyny, a nie spraw kibicowskich. Ordnung muss sein!!
Ostatnio edytowane przez flamengista : 05.04.2011 o godz. 20:50.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując