Odin napisał(a):

|
Moje pytanie brzmi : Czy moderatorzy mają zamiar w jakis sposob sie włączyć do bojkotu GW ?
|
Zacytuję klasyka: dlaczemu?
BTW: ja GW nie kupuję od dawna, ponieważ są nierzetelni dziennikarsko. I to nie tylko w sprawach kibicowskich, a znacznie poważniejszych. Po prostu nie chcę im dawać swoich pieniędzy.
Natomiast zorganizowany bojkot uważam za głupotę. Z wielu powodów. Ale ten podstawowy to taki, ze środowisko kibicowskie nie jest jednorodne i nie mówi jednym głosem. Więc taka akcja nie ma sensu.
crazykaro napisał(a):

Widzę że praktyki iście komunistyczne są stosowane na tym forum.
W temacie o meczu Wisła-Jagiellonia pojawił sie taki post
Bardzo fajnie że odsyłacz jest do zamkniętego tematu
|
Niestety, tu masz trochę racji. Nie w kwestii praktyk komunistycznych, rzecz jasna. Problem w tym, że ja nie jestem kompetentny w kwestiach ABG, więc nie będę tam interweniował. Moim zdaniem źle się stało, że wątek został zamknięty. Ale nie znaczy to, że ma być zgoda na rozmywanie wątku dotyczącego MECZU. W pokoju Wisła Kraków - piłka nożna, jak sam opis wskazuje:
Cytat:
|
Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.
|
Drużyny, a nie spraw kibicowskich. Ordnung muss sein!!