Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17998
Stary 05.04.2011, 20:43
Kolejny raz padnie to pytanie, ale może już ktoś zna odpowiedź. Czy telebimy zostaną w tym sezonie uruchomione? Czy może miasto uważa, że swoje już zrobiło. Telebimy przecież wiszą...
Odpowiedz cytując