Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10288
Stary 05.04.2011, 20:42
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Wojciechowski to typowy kmiot. Będzie sądził zamiast się zreflektować i wyciagnąć wnioski na przyszłość. W Holandii muszą mieć nizeły ubaw z niego
Milczenie jest zlotem tego sie musi nauczyc Wojciechowski.. bo gosc niby powazny i ogarniety a pajaca z siebie robi..
Odpowiedz cytując