Ogryzek napisał(a):

No a tyle było śmiechów co poniektórych z Lenczyka że się pozbył "oszołoma" Sotirovića
Widać miał powód. Probierz pewnie też.
(Oczywiście o ile to prawda)
BTW
Amica - Podbeskidzie 1-1 w PP
|
Ale dlaczego od razu "śmiechów". Lenczyka bronią wyniki i doświadczenie. Trener nie wybitny, ale bardzo dobry jak na naszą ligę. Na ludziach to się on jednak zna.
Gdyby Sotirović strzelał gola za golem, Orest schowałby swoją dumę wiadomo gdzie i dawał gościowi pograć. Ale formy nie było, były za to fochy i psucie atmosfery. No i podważanie autorytetu trenera.
Szkoda Vuka, lubiłem go za "charakterność". Ale widać bliżej mu do Nikoli M. niż do Patryka Małeckiego.
W sprawie Sasala - koniec dnia dziecka i nieustannego farta. Do Korony przyjdzie nowa miotła, a chłopaki zagrają na maksa. I dobrze. Jak mamy być mistrzem, powinniśmy zacząć wreszcie coś grać a nie liczyć na słabość innych.