Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3384
Stary 05.04.2011, 18:53
Sprzedam ponad miesięczną nokię n8 kupioną w sklepie Artikom na Czarnowiejskiej. Telefon z kondonem na sobie, bateria nieformatowana z gwarancją producenta i ze wszystkimi akcesoriami.
Cena do negocjacji lub zamienię się na nowy iphone 4 z moją dopłatą.


fotki mogę wysłać na e-maila
Odpowiedz cytując