Cytat:
|
Skąd macie te wszystkie zdjęcia? Mają oni konta na facebooku czy coś? Bo nie widziałem jeszcze żadnego oficjalnego konta piłkarza Wisły
|
Ja mam w swoich znajomych Kirma, Chaveza, Marcelo - Rios mnie nie przyjął

haha
Mają swoje oficjalne konta, jak normalni ludzie. Poszukaj, a znajdziesz jeszcze Pawełka itd.