jova napisał(a):

|
Lech ma obronę o klasę lepszą od naszej. Nasi podstawowi obrońcy u nich regularnie mogliby występować tylko w ME. Za to ich rezerwowi (poza Wołąkiewiczem) mieliby u nas bardzo duże szanse na stałe miejsce w pierwszym składzie. Legia i Jaga, czyli dwa zespoły w kryzysie, mają obecnie defensywy na podobnym poziomie co my.
|
Nie wiem czy wiesz, ale Legia po 20 kolejkach ma straconych 29 goli, co jest wynikiem gorszym jedynie od Górnika, Korony i ostatniej Cracovii. W sumie faktycznie maja dobrą obronę - w dwóch ostatnich meczach u siebie stracili 5 goli... I jesli uwazasz ze np. dwaj środkowi obrońcy z ostatnich meczy ligowych czyli Kelhar i Komorowski są na podobnym poziomie co Jaliens i Chavez to gratuluje obiektywizmu.