Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3580
Stary 05.04.2011, 14:50
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
Skoro uważasz, że gramy przeraźliwie słabo w obronie to jak nazwiesz grę defensywną Jagi? A Legii? A Lecha?
Lech ma obronę o klasę lepszą od naszej. Nasi podstawowi obrońcy u nich regularnie mogliby występować tylko w ME. Za to ich rezerwowi (poza Wołąkiewiczem) mieliby u nas bardzo duże szanse na stałe miejsce w pierwszym składzie. Legia i Jaga, czyli dwa zespoły w kryzysie, mają obecnie defensywy na podobnym poziomie co my.
Odpowiedz cytując