Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10276
Stary 05.04.2011, 14:19
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Wojciechowski to typowy kmiot. Będzie sądził zamiast się zreflektować i wyciagnąć wnioski na przyszłość. W Holandii muszą mieć nizeły ubaw z niego
I to jest bardzo dobra wiadomość. Im więcej energii prezes będzie poświęcał na tak nieistotne sprawy jak jakiś wywiad w zagranicznej prasie, tym lepiej dla klubu. Niech sobie jedzie do Holandii i założy sprawę w Trybunale Sprawiedliwości w Hadze, a my w tym czasie, bez jego prasowych komentarzy, powoli uciułamy punkty i obronimy się przed spadkiem. Tak to widzę...
Odpowiedz cytując