Pan Jotka napisał(a):

I to jest bardzo dobra wiadomość. Im więcej energii prezes będzie poświęcał na tak nieistotne sprawy jak jakiś wywiad w zagranicznej prasie, tym lepiej dla klubu. Niech sobie jedzie do Holandii i założy sprawę w Trybunale Sprawiedliwości w Hadze, a my w tym czasie, bez jego prasowych komentarzy, powoli uciułamy punkty i obronimy się przed spadkiem. Tak to widzę...