Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3578
Stary 05.04.2011, 12:51
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9981065513.jpg cóż za mocny uścisk
Ależ marudzicie ludzie, zespół jest zupełnie nowy, nie ma już Brożków, Głowy, Marcelo a my i tak jesteśmy pierwsi w tabeli, ciężko wymagać cudownego stylu gdy zawodnicy są niezgrani, zobaczymy co będzie dalej. I jak już ktoś wcześniej powiedział, też uważam, że obecny styl jest spowodowany średnią jakością naszych obrońców.
Ja oczekuje wyraźnej poprawy gry dopiero w przyszłym sezonie, Maaskant robi dobrą robotę a porównywanie go do Liczki to już kpina, w tamtych czasach Wisła przerastała ligę o niebo i nawet moja babcia by z takim składem zdobyła mistrzostwo.
Odpowiedz cytując