|
Bardzo martwi mnie to jak Genkov gra przodem do bramki, oglądałem mecz Bułgarii ze Szwajcarią, tam mimo wyjścia na czystą pozycja raz mając tylko jednego obrońce podjął złą decyzje wycofując piłkę, po chwil miał podobną sytuacje i ją stracił.
W meczu z Jagą po podaniu Meliksona to ja naprawdę nie jestem wstanie zrozumieć co on zrobił. Aż prosiło się aby przyjąć piłkę zewnętrzna częścią stopy ustawiają ją sobie tym samym na strzał i zawinąć wewnętrzna po długim rogu. Takie sytuacje naprawdę martwią i sprawiają że zaczynam wątpić w jego umiejętności strzeleckie.
|