Zawsze mówiłem, że Skorża to żaden trener, czekam tylko jeszcze żeby go kuchenkorz zatrudnił. Maciek wprowadzi swoją filozofię w Poznaniu i taki sam scenariusz jak u niejakiego Doktora: Zły dotyk boli przez całe życie.
A tak nawiasem dla rozluźnienia
http://www.youtube.com/watch?v=FNS1xz9_9xw