Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10271
Stary 05.04.2011, 11:38
Zawsze mówiłem, że Skorża to żaden trener, czekam tylko jeszcze żeby go kuchenkorz zatrudnił. Maciek wprowadzi swoją filozofię w Poznaniu i taki sam scenariusz jak u niejakiego Doktora: Zły dotyk boli przez całe życie.

A tak nawiasem dla rozluźnienia
http://www.youtube.com/watch?v=FNS1xz9_9xw
Odpowiedz cytując