Czy ktoś wie ile ilu robotników pracuje albo pracowało na budowie stadionu Wisły ?
Poniżej info jak zap.... we Wrocławiu. Tyle że tam
SĄ pieniądze i nawet płacą za wcześniejsze skończenia budowy.
Cytat:
|
Pieniądze z nadwyżki mają w najbliższym czasie trafić do Maxa Boegla, który już planuje wykorzystać je na wzmocnienie załogi pracującej na Pilczycach. Docelowo ma to być nawet 1500 osób ( w tej chwili ok. 1100). Dodatkowe ręce do pracy będą potrzebne między kwietniem a majem, kiedy prace, przede wszystkim wykończeniowe, będą szczególnie intensywne. Jeśli jednak Max Boegl nie zakończy prac budowlanych do końca czerwca 2011 roku, zgodnie z umową będzie zmuszony oddać, przyznane mu 3,75 proc. wartości kontraktu.
|