Cytat:
|
"Gdybym odszedł w tym momencie, wyglądałoby to tak, że się poddałem. Miałem już raz taką sytuację w Amice Wronki, gdy podałem się do dymisji i potem bardzo długo tego żałowałem. (...) W tej chwili nie zamierzam się poddawać. Tym bardziej, że gdy patrzę na to wszystko trenerskim okiem, widzę, że zespół idzie do przodu. Z Ruchem straciliśmy głowę, brakuje nam odpalenia lontu" - mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym Maciej Skorża
|
Maciek lubi rozbawiać kibiców innych drużyn swoimi wypowiedziami

. Oby był jak najdłużej trenerem Legii, a później niech idzie i jeszcze Lecha załatwi
