Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10269
Stary 05.04.2011, 08:35
Cytat:
"Gdybym odszedł w tym momencie, wyglądałoby to tak, że się poddałem. Miałem już raz taką sytuację w Amice Wronki, gdy podałem się do dymisji i potem bardzo długo tego żałowałem. (...) W tej chwili nie zamierzam się poddawać. Tym bardziej, że gdy patrzę na to wszystko trenerskim okiem, widzę, że zespół idzie do przodu. Z Ruchem straciliśmy głowę, brakuje nam odpalenia lontu" - mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym Maciej Skorża
Maciek lubi rozbawiać kibiców innych drużyn swoimi wypowiedziami . Oby był jak najdłużej trenerem Legii, a później niech idzie i jeszcze Lecha załatwi
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując