Jeszcze jedna różnica między Pawełkiem a Pareiką:
Cytat:
|
Tak. Myślę, że popełniłem błędy przy tych dwóch straconych bramkach. Na przykład przy pierwszej wybiłem piłkę, nie złapałem jej i przeciwnik strzelił gola. No cóż, taka jest piłka. Nie wygraliśmy tego meczu, ale też go nie przegraliśmy. Jeden punkt też jest ważny. Chcemy wygrywać każde spotkanie, ale nie zawsze się to udaje.
|
Pawełek by się napuszył i szukał jakiś tanich wytłumaczeń.
A że błędy się zdarzają to normalne.
Polecam pierwszą cześć tego filmiku:
http://vimeo.com/7218526