|
Nie uważam że transfery to loteria - owszem z każdym wiąże się większe lub mniejsze ryzyko. Zwróćcie jednak na jedno uwagę ilu bramkarzy testowaliśmy przed zakupem Jovanić'a a ilu przed Pareiko?
To jest właśnie profesjonalny dyrektor sportowy a nie domorośli eksperci jakich w Polsce jak widać pełno.
A w opiniach o zawodnikach trzeba zawsze zachować umiar - w każdą stronę - i zaufać lepszym od nas w tej kwestii.
|