Proud napisał(a):

|
Zawodnicy nigdy nie będą realizować nawet najprostszych zadań taktycznych, jeśli nie będą potrafili dokładnie podać, czy dobrze przyjąć piłki. No chyba, że mówimy o "obronie Częstochowy", ta rzeczywiście bez techniki ma szansę się udać.
|
Ew. przy przerobieniu piłki na sport zimowy, co z powodzeniem udało się Amice w obecnym sezonie pucharowym można liczyć na to, że cała technika przeciwników zda się psu na budę.