Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10264
Stary 04.04.2011, 23:02
Proud napisał(a):Wyświetl post
Zawodnicy nigdy nie będą realizować nawet najprostszych zadań taktycznych, jeśli nie będą potrafili dokładnie podać, czy dobrze przyjąć piłki. No chyba, że mówimy o "obronie Częstochowy", ta rzeczywiście bez techniki ma szansę się udać.
Ew. przy przerobieniu piłki na sport zimowy, co z powodzeniem udało się Amice w obecnym sezonie pucharowym można liczyć na to, że cała technika przeciwników zda się psu na budę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując