Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21491
Stary 04.04.2011, 22:52
A ja mam pytanie odnośnie parkingów wokół stadionu w dniu meczu powiedzmy około godziny przed jego rozpoczęciem. Z góry przepraszam jeśli ten temat był wałkowany, prosiłbym o odesłanie do odpowiedniego wątku. A jeśli nie był, to proszę o info na ten temat, bo chcę się wybrać na mecz samochodem, około 100km od Krk, i mam moze nie tyle obawy co jestem niedoinformowany. Jak jest z parkowaniem przy/wokół stadionu? Czy stadion oferuje parking? Ile kosztuje wjazd? Słyszałem że sporo osób parkuje w przystadionowych uliczkach, a nawet na błoniach? Czy to prawda? Czy możecie polecić np jakiś parking? Z góry dziękuję za pomoc!!!
Odpowiedz cytując