Czy ktoś może dogonić Wisłę?
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isle,id,t.html
Po tym jak Wisła Kraków pokonała Jagiellonię Białystok część obserwatorów polskiej ekstraklasy ogłosiła, że "Biała Gwiazda" już faktycznie może myśleć o koronacji na nowego mistrza Polski. Inni przypominają poprzedni sezon, w którym krakowianie również mieli dużą przewagę w tabeli, a jednak na finiszu pokpili sprawę i mistrzostwo kraju powędrowało do Poznania.
Wystarczy jednak dokładniej przyglądnąć się jak przebiegał poprzedni sezon, by dojść do wniosku, że bliżej prawdy są ci, którzy twierdzą, że podopiecznych
Roberta Maaskanta nikt już nie dogoni.
Rzeczowa analiza. I oby tak się stało.