Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43998
Stary 04.04.2011, 22:24
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
A poważnie, to skoro nasza sytuacja jest bardzo zła, to co dzieje się w Legii? Lechu? Śląsku? Lechii?
Nie zwracajmy uwagi na "profesjonalizm" innych Polskich zespołów.
Odpowiedz cytując