Wyświetl pojedynczy post
Piotreknb
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17987
Stary 04.04.2011, 21:40
Właściwie to przeczuwałem (gdy mówili że Wisła ma sponsora, ale ujawni go później), że to ściema. Może był jakiś sponsor, który się wycofał, ale bardziej jestem skłonny uwierzyć, że grali tylko na czas, bo te kilka tygodni co mieli dobiegało końca, a nikogo nie znaleźli. Myślę też, że w praktyce trudno będzie znaleźć jakiegoś sponsora, który wyłoży kasę. Wszyscy którzy są związani z Wisłą oraz większość dużych firm z Krakowa które mogłyby zainwestować już zapewne otrzymali takie propozycje i gdyby chcieli i uznali to za opłacalne to by to zrobili. Dlatego wątpliwe wydaje mi się, że znajdzie się ktoś kompletnie zewnętrzny kto uzna tą inwestycję dla siebie opłacalną. Ale mam nadzieję, że się mylę i jednak ktoś taki się pojawi.
Odpowiedz cytując