Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#430
Stary 04.04.2011, 21:37
Palacios wygrał i tyle w temacie.. oszukali czarnucha. Może robił dużo szumu, ale cała walkę był aktywny a nie stał i się bronił jak Diablo. Jestem za Polakiem, ale bez przesady,żeby takie wały robić. Nawet Skrzecz krzyczał: "zadawaj ciosy, bo sędziować nie mają czego punktować.." no to o czym tu się rozpisywać heh.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując