|
Palacios wygrał i tyle w temacie.. oszukali czarnucha. Może robił dużo szumu, ale cała walkę był aktywny a nie stał i się bronił jak Diablo. Jestem za Polakiem, ale bez przesady,żeby takie wały robić. Nawet Skrzecz krzyczał: "zadawaj ciosy, bo sędziować nie mają czego punktować.." no to o czym tu się rozpisywać heh.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
|