Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10260
Stary 04.04.2011, 21:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy tak tutaj piszą o Legi i tym cały, zdarzeniu jakby nie pamiętali końca sezonu 2006 ( bodajże ) i meczu z Arką na Reymonta gdzie po meczu kilku ( a nie jeden ) piłkarzy Arki oberwało od "naszych" kiboli . Wtedy mecz zakończył się naprawde wielkim skandalem ( wbiegnięciem przed końcowym gwizdkiem kilku tysięcy kibiców na boisko ) , który dzisiaj byłby chyba naprawde nie do pomyślenia . Dlatego dziwie się bulwersacji niektórych i 5 stron rozpisce o Legi , jakbyśmy nie mieli innych ( własnych ) problemów na głowie .

dla przypomnienia http://www.youtube.com/watch?v=CMU3XutltwM
Widzisz tam jakiegoś pobitego piłkarza? Tyle kamer, aparatów i nie pamiętam ani jednego ujęcia/zdjęcia jak ktoś bije piłkarza Arki. Fajny jest ten fragment jak kibice wbiegają na murawę, potem jak jest rzekomo pobicie, to jest "ciach" i dopiero ujęcie jak ktoś się trzyma za twarz. Z resztą oni potem przedstawili koronny dowód pobicia: wyniki obdukcji. I były to rzeczy typu pęknięta kość śródstopia... Czyli ktoś się rzucił na piłkarza Arki i okładał go pięściami po stopach. Gdyby na prawdę Arkowcy byli pobici i były na to jakieś dowody, to by się nie skończyło tak jak się skończyło. A najwięcej do powiedzenia, ma Wit Ż.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując