Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12481
Stary 04.04.2011, 20:53
carpenter napisał(a):Wyświetl post
(...) A co do wolności i niezależności, to jesteśmy krajem w którym łączą się interesy największych potęg tego świata. (...)
Ja mam na ten temat nieco inne zdanie. Uważam, że jesteśmy krajem którym większość potęg tego świata w ogóle się nie interesuje. Jesteśmy dla nich kompletnym zadupiem, miejscem które prawie nie funkcjonuje w ich świadomości. I chyba należy być z tego faktu szczęśliwym

Tyle, że te potęgi to: USA, Chiny, Indie, Brazylia i ew. Rosja. Tak, nawet Rosja się nami specjalnie nie interesuje. A już USA mają nas w głębokim poważaniu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo