Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10259
Stary 04.04.2011, 20:51
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Obaj macie racje. Poziom sportowy Wisły od 2003 roku OBNIŻYŁ się ZNACZNIE , przy jednoczesnym minimalnym podniesieniu poziomu ligi jako całości.
Z tym sie oczywiście zgadzam. Pozostaje indywidualna ocena jak znacznie obniżył sie poziom Wisły a jak podniósł poziom średniaków. Nigdy nie przekonamy się jak zagrała by tamta Wisła z takim np. współczesnym Śląskiem czy Ruchem. Czy każdy drużyna spoza czołówki odprawiany byłaby z bagażem kilku bramek (o ile piłkarzom by się chciało).

Cytat:
Wystarczy świetne przygotowanie fizyczne, wytrenowane stałe fragmenty gry i brak szaleństw taktycznych (czyli zdyscyplinowana gra w destrukcji) i mamy niemal pewnego kandydata na pierwszą piątkę (vide: Śląsk Wrocław).
No, ale to jest jednak postęp

Pytanie czy poziom ligi oceniamy poprzez wartość pierwszej trójki zespołów, czy wszystkich w niej występujących.
Odpowiedz cytując