Lysy napisał(a):

|
Obaj macie racje. Poziom sportowy Wisły od 2003 roku OBNIŻYŁ się ZNACZNIE , przy jednoczesnym minimalnym podniesieniu poziomu ligi jako całości.
|
Z tym sie oczywiście zgadzam. Pozostaje indywidualna ocena jak znacznie obniżył sie poziom Wisły a jak podniósł poziom średniaków. Nigdy nie przekonamy się jak zagrała by tamta Wisła z takim np. współczesnym Śląskiem czy Ruchem. Czy każdy drużyna spoza czołówki odprawiany byłaby z bagażem kilku bramek (o ile piłkarzom by się chciało).
Cytat:
|
Wystarczy świetne przygotowanie fizyczne, wytrenowane stałe fragmenty gry i brak szaleństw taktycznych (czyli zdyscyplinowana gra w destrukcji) i mamy niemal pewnego kandydata na pierwszą piątkę (vide: Śląsk Wrocław).
|
No, ale to jest jednak postęp
Pytanie czy poziom ligi oceniamy poprzez wartość pierwszej trójki zespołów, czy wszystkich w niej występujących.