Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43995
Stary 04.04.2011, 20:36
Jestem ciekaw czy w nadchodzącym okienku ( za niecale 3 miesiące ) przyjdą do nas jacyś Polacy poza Mączyńskim .

Bardzo prawdopodobne że opuści nas 4 Polaków : Kowalski , Żurawski ( koniec kontraktów ) , Łobo , Garguła ( brak gry )
do tego Sobolewskiemu się do tego kontrakt - chociaz sobie nie wyobrażam jego odejścia , a Małecki coraz cześciej przebąkuje o możliwej ofercie transferu

nie chce być złym prorokiem , ale może się okazać że niedługo jedynym Polakiem na boisku będzie ... Melikson

Nie wiem kto jest w polskiej lidze do wyciągnięcia , bo za dużo drużyn w tej chwili tworzy 'czołówke ' a z pozostałych zespołów nie ma kandydatów do wzmocnienia naszego składu .
Odpowiedz cytując