Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10273
Stary 04.04.2011, 20:17
A ja byłem za Pareiką zreszta pisałe o tym nie tylko tutaj ale takze na profoilu klubowym na facebooku. Kazdy, ktory chociaz troche zna sie na piłce powinien wiedziec, ze bramkarz jest jak wino - im starszy tym lepszy a jeszcze lepiej jak jest doswiadczony. Sergei zdecydowanie jest takim bramkarzem co pokazał z Jagiellonią. W koncu mamy bramkarza na poziomie.
anka1906 napisał(a):Wyświetl post
właśnie nie dosłyszałam kiedy, jak mógłbyś napisać to proszę
Prawdopodobnie jutro ale na 100 Ci nie powiem. Jak co to powinny byc linki gdzies w necie.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 04.04.2011 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując