A ja byłem za Pareiką zreszta pisałe o tym nie tylko tutaj ale takze na profoilu klubowym na facebooku. Kazdy, ktory chociaz troche zna sie na piłce powinien wiedziec, ze bramkarz jest jak wino - im starszy tym lepszy a jeszcze lepiej jak jest doswiadczony. Sergei zdecydowanie jest takim bramkarzem co pokazał z Jagiellonią. W koncu mamy bramkarza na poziomie.
anka1906 napisał(a):

właśnie nie dosłyszałam kiedy, jak mógłbyś napisać to proszę
|
Prawdopodobnie jutro ale na 100 Ci nie powiem. Jak co to powinny byc linki gdzies w necie.