Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10256
Stary 04.04.2011, 20:03
Niektórzy tak tutaj piszą o Legi i tym cały, zdarzeniu jakby nie pamiętali końca sezonu 2006 ( bodajże ) i meczu z Arką na Reymonta gdzie po meczu kilku ( a nie jeden ) piłkarzy Arki oberwało od "naszych" kiboli . Wtedy mecz zakończył się naprawde wielkim skandalem ( wbiegnięciem przed końcowym gwizdkiem kilku tysięcy kibiców na boisko ) , który dzisiaj byłby chyba naprawde nie do pomyślenia . Dlatego dziwie się bulwersacji niektórych i 5 stron rozpisce o Legi , jakbyśmy nie mieli innych ( własnych ) problemów na głowie .

dla przypomnienia http://www.youtube.com/watch?v=CMU3XutltwM
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.04.2011 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując