Donki napisał(a):

Ja to widze tak:
Wisła i Legia jest słabsza a co za tym idzie liga sie bardziej wyrównała.
|
Mam podobne zdanie. Może reszta ligi jest troche lepsza niż kilka lat temu. Ale Wisła i Legia nie są tak mocne jak kiedyś. Dlatego liga jest ciekawsza
