Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10255
Stary 04.04.2011, 20:02
Donki napisał(a):Wyświetl post
Ja to widze tak:
Wisła i Legia jest słabsza a co za tym idzie liga sie bardziej wyrównała.
Mam podobne zdanie. Może reszta ligi jest troche lepsza niż kilka lat temu. Ale Wisła i Legia nie są tak mocne jak kiedyś. Dlatego liga jest ciekawsza
Odpowiedz cytując