Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10271
Stary 04.04.2011, 20:01
Sam krytykowałem zatrudnienie Pareiki, niestety muszę to w połowie odszczekać. Wczoraj zagrał kapitalnie, ale zdarzają mu się błędy, np. w meczu z Polonią Bytom i Podbeskidziem, ale jest to jeden z najlepszych bramkarzy polskiej ligi.
Odpowiedz cytując