Pablo84 napisał(a):

|
Małecki zagrał bardzo słabo,stąd 3.Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to sam jest pijany
|
No wiesz - skoro "pijus" Iwan to twój idol.... sam nie wiem co o tym myśleć

(Bez urazy)
A poważnie - byli słabsi od niego a dostali lepsze oceny - chodzi o elementarną uczciwość w ocenianiu. No chyba że ty też jesteś z tego pokolenia - kogo nie lubię znaczy głupi i ma wszy

Znaczy grał źle.