Feniks1983 napisał(a):

Dziwne z tym Chavezem, Ja osobiscie uwazam ze lepiej w tym meczu sprawowal sie Jaliens. Co do Pareiko to wiadomo, pelna zgoda.
Widze tez ze C+ ostatnio wykazuje wieksze zainteresowanie Maleckim, najpierw zaproszenie do L+E a teraz wywiad 1 na 1. Ciekawe ciekawe.
|
obstawiam że Patryk będzie mówi ze pracuje nad tym.