Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10267
Stary 04.04.2011, 18:55
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Dziwne z tym Chavezem, Ja osobiscie uwazam ze lepiej w tym meczu sprawowal sie Jaliens. Co do Pareiko to wiadomo, pelna zgoda.


Widze tez ze C+ ostatnio wykazuje wieksze zainteresowanie Maleckim, najpierw zaproszenie do L+E a teraz wywiad 1 na 1. Ciekawe ciekawe.
obstawiam że Patryk będzie mówi ze pracuje nad tym.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując