Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43993
Stary 04.04.2011, 18:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
(...)
Taka drobnostka. Nie mamy żadnej pewności, że uda się zatrzymać wszystkich wartościowych piłkarzy. Wiadomo, że jeśli będą chętni, to każdy jest na sprzedaż.

Sytuacja kadrowa jest nadal bardzo, ale to bardzo zła. Wieloletnich zaniedbań nie da się odrobić w jedno okienko. Oby jednak Boss dał duetowi z Holandii prawdziwą szansę.

Bo zaciąg zimowy to było działanie doraźne, my potrzebujemy mądrej, długoletniej polityki transferowej.

Ja bym jednak nie działał "na chybcika". W lecie pozyskać max. 3-4 piłkarzy, za to wartościowych. Absolutna konieczność to lewy obrońca. Brakuje kreatywnych pomocników - raczej skrzydłowych (skrzydło dowolne, rywalizacja się przyda). Oczywiście przydałby się kolejny napastnik. W przypadku kolejnej rewolucji będzie znowu problem ze zgraniem, a drużyna w kolejnym sezonie musi mieć wreszcie jakiś styl gry.

Oczywiście w przypadku sprzedaży kogoś wartościowego potrzeba dodatkowo znaleźć dla niego zastępcę. Jednak w kolejnych 3-4 okienkach powinniśmy przede wszystkim stawiać na jakość, nie ilość.

Stawiajmy zarządowi realistyczne cele i rozliczajmy ich z tego. Domaganie się wymiany połowy obrony, pomocy i ataku to szaleństwo. Nie ma na to pieniędzy i czasu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując