Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17983
Stary 04.04.2011, 17:02
kojot_12 napisał(a):Wyświetl post
co z tą halą
spotkanie miało się zakonczyć o 14 .
Wg niektórych źródeł (wiadomo jakich) inwestorem ma być AlpineBau.

Ale to tylko plotki.

Jak jest naprawdę, przekonamy się niebawem zapewne.
Odpowiedz cytując