Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21490
Stary 04.04.2011, 16:55
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
http://allegro.pl/vlepy-wisly-krakow...536585806.html
znalazłem takie coś
I pytanie czy naprawdę trzeba wydawać velpki z błędami ortograficznymi?

Dla mało spostrzegawczych .... piszemy przez CH. i nie ma że boli
Pomijając już odmianę tego słowa (powinno kończyć się na "ów")... i literówkę "prezntuje"
Odpowiedz cytując