Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
21490
04.04.2011, 16:55
wiślak 86
napisał(a):
http://allegro.pl/vlepy-wisly-krakow...536585806.html
znalazłem takie coś
I pytanie czy naprawdę trzeba wydawać velpki z błędami ortograficznymi?
Dla mało spostrzegawczych .... piszemy przez CH. i nie ma że boli
Pomijając już odmianę tego słowa (powinno kończyć się na "ów")... i literówkę "prezntuje"
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy