Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21489
Stary 04.04.2011, 16:49
Mam umowe zlecenie na okres 3 miesiecy z tygodniowym okresem wypowiedzienia.Chiałbym w tym tygodniu zlozyc wypowiedzenie,zachowujac ten tydzien.Nie bedzie zadnych problemow z tym ?
Pytam bo czytam wlasnie,ze c

"jeżeli jednak wypowiedzenie nastąpiło bez ważnego powodu, a zlecenie było odpłatne, to strona wypowiadająca zlecenie będzie odpowiedzialna za szkodę. " z gory dziekuje za pomoc
Odpowiedz cytując