Mam umowe zlecenie na okres 3 miesiecy z tygodniowym okresem wypowiedzienia.Chiałbym w tym tygodniu zlozyc wypowiedzenie,zachowujac ten tydzien.Nie bedzie zadnych problemow z tym ?
Pytam bo czytam wlasnie,ze c
"jeżeli jednak wypowiedzenie nastąpiło bez ważnego powodu, a zlecenie było odpłatne, to strona wypowiadająca zlecenie będzie odpowiedzialna za szkodę. "

z gory dziekuje za pomoc