Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
10248
04.04.2011, 16:48
a mnie raczej raczej nie ,,nio może tylko fryz Pola ,,, reszta to nie...
większość klubów polskich lliże duupska takim staruchom, litarom etc...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 04.04.2011 o godz. 16:53.
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906