wisl@k_TS napisał(a):

|
ITI jest w beznadziejnej sytuacji. Nie zrobią nic to będzie nagonka GóWna i takie teksty jak powyżej. Zareagują to znowu się zacznie protest -> brak dopingu na Żylecie -> chujowa atmosfera na całym stadionie -> jeszcze gorsze wyniki kopaczy.
|
Dokładnie. Co by nie zrobili będzie źle. Ale szczerze mówiąc jeśli nie zareagują to się zdziwie. Rozumiem, że chcą mieć dobre kontakty z kibicami, ale takie zachowanie to już przesada. Swoją drogą polskie kluby mają tendencje do skrajności - albo nienawidzą "swoich" kibiców, albo pozwalają im na wszystko.