Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21487
Stary 04.04.2011, 16:27
Pytanie o donos do Izby Skarbowej. Mam pewne przesłanki ku temu by sądzić, że osoby, które dość znacznie mi podpadły, prowadzą biznes i zatrudniają pracowników "na czarno" - chciałbym zgłosić na nich donos do skarbówki. Mam iść bezpośrednio do najbliższego Urzędu Skarbowego, czy w jakieś inne miejsce? Jak się tym zająć?
Odpowiedz cytując