Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17981
Stary 04.04.2011, 16:09
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Mam informację. Budowa trybuny północnej została oficjalnie zakończona.
Wg przetargu mialo byc dokladnie 2 msc... w praktyce 5 msc bez 10 dni... I co, nie powinno byc za to kary? termin przekroczony o 250%?
Odpowiedz cytując