arti napisał(a):

|
Mnie się wydaje, że Genkov to jest napastnik wyłącznie na 4-4-2 i bez kolegi do ataku typu Paweł B. nie doczekamy się wiele wiecej niż dotąd widzimy.
|
wg. mnie raczej w stylu podobny do Boguskiego... czyli zawodnika który mógłbym odciągać zawodników i zagrać z nim z klepki na małej przestrzeni... bo sam w tym ataku wiele nie zdziała... a Mały i Kirm grają bardziej na skrzydłach niż w ataku...