Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
43988
04.04.2011, 15:34
Odejda zapewne : Branco, Rios , Zurawski i Boukhari
Przedluza kontrakty pewnie z Chavezem i Cikosem
Byc moze znajda sie chetni na Lobodzinskiego lub Gargule czy Jirsaka
No i trudno moze byc zatrzymac w klubie Maleckiego i Kirma
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82